DELL PRO 15 PV15250 İ3-100U 8GB 512GB 16 UBUNTU
%13
22.850,00 TL
26.303,00 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
UNUN0DLL0494
Fiyat
21.919,17 TL + KDV
* 2.514,27 TL den başlayan taksitlerle!
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core İ3-100U |
| İşlemci Hızı | 1.20 GHz |
| İşlemci Cache | 10 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 6 |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR5 |
| Slot Sayısı | 2x SODIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512 GB SSD |
| Ekran Kartı | Intel UHD Graphics |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Boyutu | 15.6\'\' |
| Ekran Özelliği | Non-Touch, FHD, 120Hz, WVA, IPS, Anti-Glare, 250 nits |
| Portlar | 1x HDMI 1.4, 1 x Type C, 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 2.0 |
| Kablosuz Haberleşme | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE (2x2) |
| Klavye | non-backlit keyboard |
| Web Kamerası | 720p HD 30fps |
| Batarya | 3 hücreli 41 Whr |
| Ağırlık | 1.90 Kg. |
| Garanti | 24 Ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.