DELL PRO 16 CORE U7-255U 16GB 512GB SSD 16'' UBUNTU BTO107_PC16250_U
%35
49.475,00 TL
75.787,00 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
UNUN0DLL0550
Fiyat
63.155,83 TL + KDV
* 5.443,92 TL den başlayan taksitlerle!
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core Ultra 7 255U |
| İşlemci Hızı | 2 Ghz |
| İşlemci Cache | 12 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 12 |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR5 5600MHz |
| Slot Sayısı | 2 SODIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512 GB SSD |
| Ekran Kartı | Intel Grafik Kartı |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Boyutu | 16 |
| Ekran Özelliği | 1920 x 1200 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Portlar | 1 x RJ-45 Ethernet, 1xHDMI, 1x USB Type-C, 2x USB 3.2 |
| Ethernet (LAN) | Var |
| Web Kamerası | FHD/IR Camera |
| Batarya | 3 hücreli 55/hr |
| Garanti | 36 Ay yerinde servis garantisi |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.