DELL VOSTRO 3530 i5-1334U 8GB 512GB SSD 15.6'' UBUNTU N3409PVNB3530U
%4
26.220,00 TL
27.194,00 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
UNUN0DLL0372
Fiyat
22.661,67 TL + KDV
* 2.885,09 TL den başlayan taksitlerle!
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core İ5 |
| İşlemci Hızı | 3.40 GHz |
| İşlemci Cache | 12 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 10 |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 2666 MHz |
| Slot Sayısı | 2x SODIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Ekran Kartı | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Boyutu | 15.6\'\' |
| Ekran Özelliği | 15.6 |
| Portlar | 1 x Type C, 1x USB 2.0, 1 x USB 3.2, 1x DisplayPort |
| Bluetooth Özelliği | Var |
| Garanti | 2 Yıl |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.