DELL VOSTRO 3530 i7-1355U 8GB 512GB SSD 15.6'' UBUNTU N1601PVNB3530U
%15
30.377,00 TL
35.665,00 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
UNUN0DLL0355
Fiyat
29.720,83 TL + KDV
* 3.342,50 TL den başlayan taksitlerle!
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7-1355U |
| İşlemci Hızı | 3.40 GHz (up to 4.60 GHz) |
| İşlemci Cache | 12 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 10 |
| İşletim Sistemi | Ubuntu |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 3200MHz |
| Slot Sayısı | 2 x SO-DIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512GB SSD |
| Ekran Kartı | Intel Iris Xe Grafik Kartı |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Boyutu | 15.6\'\' |
| Ekran Özelliği | 15.6 |
| Portlar | 1x USB Type-C 1x USB 3.2 1x USB 2.0 |
| Bluetooth Özelliği | Var |
| Garanti | 24 Ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.