GIGABYTE A16 i7-13620H 16GB 1TB SSD 6GB RTX4050 16'' FDOS
46.509,00 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
UNUN0GIG0013
Fiyat
38.757,50 TL + KDV
* 5.117,56 TL den başlayan taksitlerle!
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7-13620H |
| İşlemci Hızı | 3.60 GHz |
| İşlemci Cache | 24 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 10 |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR5 5200MHz |
| Slot Sayısı | 2x SODIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 1TB SSD |
| Ekran Kartı | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Ekran Kartı Hafızası | 6 GB |
| Ekran Boyutu | 16 |
| Ekran Özelliği | 16 inch IPS WUXGA (1920x1200) 165Hz, 300nits |
| Portlar | 1x USB Type-C, 1x HDMI, 1x USB 2.0, 2x USB 3.2 Gen 1 |
| Web Kamerası | 720p HD kamera |
| Garanti | 24 Ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.