HP 250 G10 B2PH6ES i5-1334U 8GB 512GB SSD 15.6'' FDOS
%1
25.883,00 TL
26.258,00 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
UNUN0HEW0426
Fiyat
21.881,67 TL + KDV
* 2.848,00 TL den başlayan taksitlerle!
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i5-1334U |
| İşlemci Hızı | 3.40 GHz |
| İşlemci Cache | 12 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 10 |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4-3200 |
| Slot Sayısı | 2x SODIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Ekran Kartı | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Boyutu | 15.6\'\' |
| Ekran Özelliği | 39 6 cm (15 6 inç) diyagonal FHD (1920 x 1080) IPS dar çerçeve yansımasız 250 nit %45 NTSC |
| Portlar | 2 x USB 2.0 1 x Type C 1x HDMI 2.0 |
| Bluetooth Özelliği | Bluetooth 5.2 |
| Klavye | Sayısal tuş takımlı tam boyutlu klavye |
| Garanti | 24 Ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.