HP 250 G10 B9YT2ET i7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6'' FDOS
%1
35.432,00 TL
35.620,00 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
UNUN0HEW0446
Fiyat
29.683,33 TL + KDV
* 3.898,72 TL den başlayan taksitlerle!
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7-1355U |
| İşlemci Hızı | 3.70 GHz |
| İşlemci Cache | 12 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 10 |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Slot Sayısı | 2 SODIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512 GB SSD |
| Ekran Kartı | Intel Iris Xe Grafik Kartı |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Boyutu | 15.6\'\' |
| Ekran Özelliği | 39 6 cm (15 6 inç) diyagonal FHD (1920 x 1080) dar çerçeve yansımasız 250 nit %45 NTSC |
| Portlar | 1 x Type C, 2 x USB 3.2 |
| Bluetooth Özelliği | Bluetooth 5.3 |
| Garanti | 24 Ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.