HP 255R G10 D0PK1AT R5-7535U 8GB 512GB SSD 15.6'' FDOS
23.333,00 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
UNUN0HEW0477
Fiyat
19.444,17 TL + KDV
* 2.567,42 TL den başlayan taksitlerle!
HP 255R G10 D0PK1AT R5-7535U 8GB 512GB SSD 15.6″ FREEDOS NOTEBOOK Özellikleri
Genel Özellikler
| Marka | HP |
|---|---|
| Model Kodu | D0PK1AT |
Ekran / Panel Özellikleri
| Ekran | Full HD |
|---|---|
| Ekran Özelliği | 15.6" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
İşlemci Özellikleri
| İşlemci | AMD Ryzen 5 |
|---|---|
| İşlemci Modeli | AMD Ryzen 5 7535U |
| İşlemci Hızı | 4.50 Ghz |
| Çekirdek Sayısı | Altı Çekirdekli İşlemci |
RAM Özellikleri
| Sistem Belleği | 8 GB |
|---|
Ekran Kartı Özellikleri
| Ekran Kartı | AMD Radeon Graphics |
|---|---|
| Ekran Kartı Bellek Tipi | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
Depolama Özellikleri
| SSD Arayüzü | NVMe SSD |
|---|---|
| Kapasite | 512 GB SSD |
| SSD | 512 GB |
Bağlantı Özellikleri
| HDMI | Var |
|---|---|
| USB Port | Var |
| Bluetooth Özelliği | Bluetooth 5.4, Var |
| Ethernet (LAN) | Var |
Teknik Özellikler
| Kablosuz Haberleşme | Realtek Wi-Fi 6 (2x2) |
|---|---|
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Optik Sürücü | Yok |
| Klavye | Türkçe Q |
| Ağırlık | 1.66 kg |
| Ses Sistemi | 2 hoparlör |
| Garanti | 24 Ay Garantili |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.