HP ELITEBOOK 6 AI G1i CV0G0ET U5-225U 16GB 256GB SSD 14'' W11PRO
46.509,00 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
UNUN0HEW0480
Fiyat
38.757,50 TL + KDV
* 5.117,56 TL den başlayan taksitlerle!
HP ELITEBOOK 6 AI G1I CV0G0ET U5‑225U 16GB 256GB SSD 14″ WINDOWS 11 PRO NOTEBOOK Özellikleri
Genel Özellikler
| Marka | HP |
|---|---|
| Model Kodu | CV0G0ET |
Ekran / Panel Özellikleri
| Ekran | IPS |
|---|---|
| Ekran Özelliği | 14" |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 |
İşlemci Özellikleri
| İşlemci | Intel Core Ultra 5 |
|---|---|
| İşlemci Modeli | Intel Core Ultra 5 225U |
| İşlemci Hızı | 4.8 GHz |
| Çekirdek Sayısı | Oniki Çekirdekli İşlemci |
RAM Özellikleri
| Sistem Belleği | 16 GB |
|---|
Ekran Kartı Özellikleri
| Ekran Kartı | Intel HD Graphics |
|---|---|
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
Depolama Özellikleri
| SSD Arayüzü | NVMe PCIe SSD |
|---|---|
| Kapasite | 256 GB SSD |
| SSD | 256 GB |
Bağlantı Özellikleri
| HDMI | Var |
|---|---|
| USB Port | 1 HDMI 2.1; 1 birleşik stereo kulaklık/mikrofon jakı; 1 RJ-45; 1 güvenlik kilidi yuvası; 2 USB Type-A 5 Gbps veri aktarım hızı (güç iletimli); USB Type-C® 40 Gbps veri aktarım hızı (USB Güç İletimi 3.0 DisplayPort™ 2.1 HP Uyku ve Şarj) ile 2 Thunderbolt™ 4 |
| Bluetooth Özelliği | Bluetooth 5.4 |
| Ethernet (LAN) | Var |
| Display Port | Yok |
Teknik Özellikler
| Kablosuz Haberleşme | Wi-Fi 7 BE201 |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Klavye | Arka Aydınlatmalı |
| Ağırlık | 1.40 kg |
| Ses Sistemi | Poly Studio ses sistemi çift stereo hoparlör çift dizi mikrofon |
| Garanti | 24 Ay Garantili |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.