HP ELITEBOOK 6 AI G1i CV0G5ET U5-225U 24GB 512GB SSD 16'' W11PRO
%24
50.598,00 TL
66.826,00 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
UNUN0HEW0482
Fiyat
55.688,33 TL + KDV
* 5.567,49 TL den başlayan taksitlerle!
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core U5-225U |
| İşlemci Hızı | 1.50 GHz |
| İşlemci Cache | 12 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 12 |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Sistem Belleği | 24 GB |
| Bellek Tipi | DDR5 5600MHz |
| Slot Sayısı | 2 x SO-DIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512 GB SSD |
| Ekran Kartı | Intel Grafik Kartı |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Boyutu | 16 |
| Ekran Özelliği | 16 diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, low power, 62.5% sRGB |
| Optik Sürücü | Yok |
| Portlar | 2 USB Type-A 5 Gbps veri aktarım hızı (güç iletimli), USB Type-C® 40 Gbps veri aktarım hızı (USB Güç İletimi, DisplayPort™ 2.1, HP Uyku ve Şarj), 1x HDMI |
| Bluetooth Özelliği | Bluetooth 5.3 |
| Klavye | Sayısal tuş takımlı sıvı dökülmesine dayanıklı arka aydınlatmalı klavye |
| Web Kamerası | 1080p FHD kamera |
| Batarya | HP Uzun Ömürlü 3 hücreli 56 Wh Lityum iyon polimer |
| Garanti | 24 Ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.