HP PROBOOK 4 AI G1i BC3E0ES U5-225U 8GB 512GB SSD 16'' W11PRO
37.832,00 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
UNUN0HEW0479
Fiyat
31.526,67 TL + KDV
* 4.162,80 TL den başlayan taksitlerle!
HP PROBOOK 4 AI G1I BC3E0ES U5-225U 8GB 512GB SSD 16″ W11PRO NOTEBOOK Özellikleri
Genel Özellikler
| Marka | HP |
|---|---|
| Model Kodu | BC3E0ES |
Ekran / Panel Özellikleri
| Ekran | IPS |
|---|---|
| Ekran Özelliği | 16", IPS |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 |
İşlemci Özellikleri
| İşlemci | Intel Core Ultra 5 |
|---|---|
| İşlemci Modeli | Intel Core Ultra 5 225U |
| İşlemci Hızı | Temel frekans: 1.3 GHz Turbo Boost ile: 4.8 GHz’e kadar |
| Çekirdek Sayısı | Oniki Çekirdekli İşlemci |
RAM Özellikleri
| Sistem Belleği | 8 GB |
|---|---|
| Arttırılabilir Bellek (Maks.) | 32 GB |
Ekran Kartı Özellikleri
| Ekran Kartı | Intel HD Graphics |
|---|---|
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
Depolama Özellikleri
| SSD Arayüzü | PCIe NVMe M.2 SSD |
|---|---|
| Kapasite | 512 GB SSD |
| SSD | 512 GB |
Bağlantı Özellikleri
| HDMI | Var |
|---|---|
| USB Port | 2 × USB-C 2 × USB-A |
| Bluetooth Özelliği | Bluetooth® 5.3 |
| Ethernet (LAN) | 1x RJ45 |
| Display Port | Type-C |
| Kart Okuyucu | Micro SD |
Teknik Özellikler
| Kablosuz Haberleşme | Intel® Wi-Fi 6E AX211 |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Klavye | Türkçe Q, Arka Aydınlatmalı |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Ağırlık | 1.70 kg |
| Ses Sistemi | 2 hoparlör |
| Garanti | 24 Ay Garantili |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.