HP PROBOOK 4 D21SRET G1i U7-255U 8GB 512GB SSD 14'' FDOS
38.672,00 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
UNUN0HEW0491
Fiyat
32.226,67 TL + KDV
* 4.255,23 TL den başlayan taksitlerle!
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core Ultra 7 255U |
| İşlemci Hızı | 2 Ghz |
| İşlemci Cache | 12 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 12 |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Sistem Belleği | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR5 5600MHz |
| Slot Sayısı | 2x SODIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512 GB SSD |
| Ekran Kartı | Intel Grafik Kartı |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Boyutu | 14 |
| Ekran Özelliği | 14 diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, low power, 62.5% sRGB |
| Portlar | 2 USB Type-A 5 Gbps veri aktarım hızı (güç iletimli), 2 USB Type-C® 20 Gbps veri aktarım hızı (USB Güç İletimi DisplayPort™ 1.4 HP Uyku ve Şarj); 2 USB , 1x HDMI |
| Bluetooth Özelliği | Bluetooth 5.3 |
| Klavye | HP Premium Sıvı Dökülmesine Karşı Dayanıklı |
| Web Kamerası | 1080p FHD kamera |
| Batarya | HP Uzun Ömürlü 3 hücreli 56 Wh Lityum iyon polimer |
| Garanti | 24 Ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.