HP PROMINI 400 G9 CV0B7AT i5-12500T 8GB 256GB SSD W11PRO
35.786,00 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
UPUP0HEW0118
Fiyat
29.821,67 TL + KDV
* 3.937,67 TL den başlayan taksitlerle!
HP PROMINI 400 G9 CV0B7AT I5-12500T 8GB 256GB SSD W11PRO MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR Özellikleri
Genel Özellikler
| Ekran Kartı | Intel UHD Graphics 770 |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
Bağlantı
| USB | Arka 1 güç konektörü; 1 RJ-45; 1 SuperSpeed USB Type-A 10 Gbps veri aktarım hızı; 2 SuperSpeed USB Type-A 5 Gbps veri aktarım hızı; 2 DisplayPort™ 1.4; 1 HDMI 2.1, Ön 1 birleşik kulaklık/mikrofon; 1 SuperSpeed USB Type-A 10 Gbps veri aktarım hızı; 1 SuperSpeed USB Type-A 10 Gbps veri aktarım hızı (şarj); 1 SuperSpeed USB Type-C® 20 Gbps veri aktarım hızı |
|---|---|
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | Var |
Diğer
| Garanti | 24 Ay |
|---|
Bellek
| Kapasite | 256 GB SSD |
|---|---|
| Bellek | 8 GB |
İşlemci
| İşlemci Hızı | 4.4 GHz |
|---|---|
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-12500T |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.