Intel Core i5-14400F 2.50 GHz 20 MB 100 W Tray İşlemci
%9
7.899,00 TL
8.689,00 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
5032037279147
Fiyat
7.240,83 TL + KDV
* 869,16 TL den başlayan taksitlerle!
INTEL Core i5 14400F 4.7GHz 20MB 1700_TRAY Kutusuz, Fansız
Intel Core i5-14400F 2.50 GHz 20 MB 100 W Tray İşlemci
Intel Core i5-14400F 2.50 GHz 20 MB 100 W Tray İşlemci
Ürün Bilgileri
| İşlemci Modeli | i5 14400F |
| İşlemci Nesil | Intel 14.Nesil |
| İşlemci Serisi | Core i5 |
| İşlemci Üreticisi | Intel |
| İşlemci Soket Tipi | LGA 1700 |
| Frekans Hızı | 2.5 GHz |
| Çekirdek Sayısı | 10 Çekirdek |
| Max Frekans Hızı | 4.7 GHz |
| İş Parçacığı Sayısı | 16 |
| Çekirdek İsmi | Raptor Lake Refresh |
| L3 Önbellek | 20MB |
| Üretim Teknolojisi | 10nm |
| Tüketim Değeri | 65W |
| İşlemci Türü | Masaüstü İşlemciler |
| Soğutucu Durumu | Yok |
| Uyumlu Soketler | LGA 1700 |
| L2 Önbellek | 9.5MB |
| Dahili Grafik | Yok |
| Dahili Grafik Hızı | Yok |
| Dahili Grafik Hızı Max | Yok |
| Dahili Grafik Belleği Max | Yok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.