LENOVO THINKBOOK 16 21MS008RTR U7-155H 16GB 512GB SSD 16'' FDOS
%11
47.565,00 TL
53.497,00 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
UNUN0LNV0359
Fiyat
44.580,83 TL + KDV
* 5.233,76 TL den başlayan taksitlerle!
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core U7-155H |
| İşlemci Hızı | 4.80 Ghz |
| İşlemci Cache | 24 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 16 |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR5 5600MHz |
| Slot Sayısı | 2x SODIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Ekran Kartı | Intel Arc Grafik |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Boyutu | 16 |
| Ekran Özelliği | 16 |
| Portlar | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) Always On 1x USB-C® (USB |
| Garanti | 2 Yıl |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.