OXPC-5000 i5-12400F 16GB 512GB 6GB RTX3050 FDOS
%9
36.982,00 TL
40.524,00 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
OXPC000000046
Fiyat
33.770,00 TL + KDV
* 4.069,27 TL den başlayan taksitlerle!
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i5-12400F |
| İşlemci Hızı | 2.50 (up to 4.40 GHz) |
| İşlemci Cache | 18 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 6 |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4-3200 MHz |
| Slot Sayısı | 2x DIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512GB M.2 NVMe SSD |
| Ekran Kartı | GeForce RTX 3050 |
| Ekran Kartı Hafızası | 6 GB |
| Optik Sürücü | Yok |
| Klavye&Mouse | Yok |
| Portlar | 5x USB 2.0, 2x USB 3.2 |
| Kablosuz Haberleşme | Yok |
| Kasa Yapısı | Midi Tower (ATX) |
| Güç Kaynağı | 600 W |
| Garanti | 24 Ay Garanti |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.