OXPC-5000 i5-14400F 8GB 512GB 8GB RX580 FDOS
%6
39.898,00 TL
42.619,00 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
OXPC000000004
Fiyat
35.515,83 TL + KDV
* 4.390,13 TL den başlayan taksitlerle!
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i5-14400F |
| İşlemci Hızı | 2.50 GHz |
| İşlemci Cache | 20 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 10 |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR5 5600 MHz |
| Slot Sayısı | 1x DIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512 GB SSD |
| Ekran Kartı | AMD Radeon™ RX 580 |
| Ekran Kartı Hafızası | 8 GB |
| Optik Sürücü | Yok |
| Klavye&Mouse | Yok |
| Ethernet (LAN) | Gigabit (1000 Mbps) |
| Kablosuz Haberleşme | Yok |
| Kasa Yapısı | Midi Tower (ATX) |
| Güç Kaynağı | 600 W |
| Garanti | 24 Ay Garanti |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.