OXPC-R5000 R5-7600 16GB 512GB SSD 8GB RTX5050 FDOS
%8
52.508,00 TL
57.330,00 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
OXPC000000036
Fiyat
47.775,00 TL + KDV
* 5.777,65 TL den başlayan taksitlerle!
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | AMD Ryzen 5 7600 |
| İşlemci Hızı | 3.80 GHz |
| İşlemci Cache | 32 MB |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 6 |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR5 |
| Max. Bellek Kapasitesi | 64GB |
| Slot Sayısı | 2x DIMM |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512GB M.2 NVMe SSD |
| Ekran Kartı | NVIDIA |
| Ekran Kartı Hafızası | 8 GB |
| Optik Sürücü | Yok |
| Klavye&Mouse | Yok |
| Portlar | 2x USB 2.0, 4x USB 3.2 |
| Ethernet (LAN) | 1x 10/100/1000 Mbps LAN Portu |
| Kablosuz Haberleşme | Yok |
| Kasa Yapısı | Midi Tower (ATX) |
| Güç Kaynağı | 650 W |
| Garanti | 24 Ay Garanti |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.